Jdi na obsah Jdi na menu
 


HAWKS VÍTĚZÍ V SDC

30. 6. 2007

Ano je to tak nejprestižnější letní turnaj Summer Double Cup zná již svého vítěze a je to celek Mighty Black Hawks a Dalax Flame.Turnaj byl obsazen nejlepšímy týmy celé hokejky například vítez CZE extraligy SDH Chotěšov , U.S. Super Stars IHC Tomgame Žižkov a většina vítězů jednotlivých států.

VE finále dostala dvojce Hawks-Flames  za úkol pokusit se porazit "neporazitelné" IHC Tomgame Žižkov a Alabama Boxers z americké nejvyšší soutěže.První zápasy tomu moc nenasvědčovali-Hawks prohráli s Žižkovem a Flames s Boxerama a stav zápasů byl tedy 0-2 z pohledu MBH+DF.Jestli naše týmy chtěli pomýšlet na zisk trofeje museli vyhrát a povedlo se oba vyhráli a stav byl tedy 2-2 po polovině zápasů.

Druhá půlka začala na ledě Boxerů kde nastoupili Hawks a dokázali si s domácími poradil a urvat vítězný bod.Ten samý Husarský kousek se povedl i Flames proti Žižkovu a stav byl rázem 4-2 před rozhodujcímý dvěma zápasy.Karty byly dány jasně jestli chtěli Boxeři s Žižkovem vyhrát museli v obou střetnutích porazit své soupeře.Šanci dal Tomgame když porazil Dalaxe a jeho plameny, vše tedy záleželo na manažerovy stigimu a jeho Jestřábech, který museli získat alspoň bod. ....................... a povedlo se i když celý zápas byli boxeři lepší a vedli 2:0 hawks se dokázali vzchopit a dotáhnout zápas do remízy 2:2 když vyrovnal nejlepší hráč Hawks Huber v závěru zápasu a tím i vítězství v turnaji.Hned po skončení se vrhli na domácí led nově postavené haly Hawks fanoušci jak Mighty Black Hawks tak i příznivci Flames kteří přijely aby viděli jsetli to hawks dokážou.

Po bujarých oslavách jak hráčů Hawks a Flames spolu s diváky převzali společně kapitáni Hawks a Flames - Wirkström a Sevaanen trofej a šli oslavovat do útrof haly.Oslavy probíhají až do teď a  oba šwédské týmy zajistili své zemi další várku respektu jak k samotné zemi tak k nim samotným!Zbývá jen dodat pár statistik na závěr a popřát obou týmům hodně štestí do sezony.

Nejlepší střelec: Allan Huber - 14 golů

Nejlepší nahravač: Hugo Hujer - 9 asistencí

Nejlépe bodující hráč: Allan Huber 19 bodů

Nejlepší gólman: Artur Tesařík 91,03% , Markin Sergey91,41%